| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | canlı merkez |
| Ürün adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | sargı trafo bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Kondüktör | cu veya al tel |
| Yuvarlak tel çapı | 0,3 ~ 5,0 mm |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz teller |
| Kondüktör | Kablolar |
| Yuvarlak tel boyutu | Φ0,3 ~ 5,0 mm |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma teli bobinleri |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| Kuyruk stoğu | canlı merkez |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma teli bobinleri |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| Şaft boyutu | 40x40mm |
| Kuyruk stoğu | canlı merkez |
| İsim | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | rüzgar motor bobini |
| Güç | 3KW |
| Hız | 0 -200rpm |
| Tezgah | 0-9999.9 |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | canlı merkez |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | canlı merkez |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | canlı merkez |
| Makine adı | basit bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sargı transformatör bobini |
| Mil yüksekliği | 1000 mm |
| Mil Boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | bölünmüş tip |