| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 800 mm, maksimum |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| sarma genişliği | 0 - 800 mm |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 800 mm, maksimum |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 0 ~ 1000mm |
| sarma gücü | 5.5KW |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Maks. yükleme kapasitesi | 1000kg |
| Ürün Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | yapma trafo bobini |
| Motor Gücü | 7.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kondüktör | cu veya al tel |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Motor gücü | 4kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel malzeme | cu tel veya al tel |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. sarma genişliği | 1000MM |
| Motor gücü | 5.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| Ürün adı | reaktör bobin sarma makinesi |
|---|---|
| tel tipi | yuvarlak tel veya düz tel |
| Motor gücü | 4.4kw |
| sarma hızı | 160rpm |
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafosu tel bobin |
| Sarma motoru | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Orkestra şefi | cu tel veya al tel |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Motor Gücü | 4kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Şoför | cu tel veya al tel |