| Adı | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma motor bobini |
| sarma çapı | 1200 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| sarma gücü | 4kw |
| Makine adı | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sarma motor bobini |
| sarma çapı | 1200 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| sarma gücü | 4kw |
| Şaft yüksekliği | 1000 mm |
|---|---|
| Motor gücü | 3KW |
| Dönme hızı | 0 ~ 200rpm |
| Kare mil | 40x40mm |
| punta | bölünmüş tip |
| İsim | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma motor bobini |
| Döner Çap | 1200 mm |
| makine rengi | isteğe bağlı |
| Dönen güç | 3KW |
| isim | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma motor bobini |
| Ayarlanabilir kalıp | 1 adet |
| Renk | İstendiği gibi |
| Sarma gücü | 3kw |
| Ürün adı | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Renk | istendiği gibi |
| Dönme Hızı | 0 ~ 200rpm |
| flanş çapı | 500mm |
| Hız regülasyonu | kademesiz |
| Ürün adı | motor bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma motor bobini |
| Kalıp aralığı | 150 ~ 800mm |
| Makine Rengi | İsteğe bağlı |
| Güç | 3kw |
| makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3-faz 380V 50Hz |
| Tel malzemesi | bakır veya alüminyum |
| Sarma motoru | 3kw |
| Servo motor gücü | 0.75kW |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma tel bobini |
| tel iletken | alüminyum veya bakır tel |
| İletken tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Yuvarlak tel | ∅0,3 ~ 5,0 mm |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sargı teli bobini |
| tel iletken | alüminyum veya bakır tel |
| İletken Tipi | yuvarlak veya düz tel |
| yuvarlak tel | ∅0,3 ~ 5,0 mm |