| İsim | tansformer bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Yuvarlak Tel Çapı | 0,3~4,0 mm |
| merkez yüksekliği | 900 mm |
| sarma motoru | 5.5KW |
| Dönme hızı | 0~80 rpm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | transformatör bobini yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1200 mm |