| Ürün adı | reaktör folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 300 mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma gücü | 11kw |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | reaktör folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 800 mm |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma reaktörü folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sarma folyo bobini |
| iletken folyo | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 Takım |
| Motor | 30kw |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı reaktörü folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bakır folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Şart | Yeni |