| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma kağıt kondüktörü |
| Folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Folyo dekoili | 1 Takım |
| Yalıtım açıcı | 1 Takım |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG kaynağı |
| Ürün adı | bobin ve folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Yuvarlak tel | Ø 0,3 ~ 5,0 mm |
| İsim | reaktör folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300 mm |
| folyo açıcı | 2 ADET |
| Kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma kağıt kondüktörü |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| folyo açıcı | 1 set |
| kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma gücü | 11KW |
| Makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |