| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma reaktörü bobini |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma reaktörü bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| Makine adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| Açıcı numarası | 2 adet |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bakır folyo bobin |
| Renk | istendiği gibi |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma reaktörü folyo bobini |
| folyo türü | bakır veya alüminyum şerit |
| folyo kalınlığı | 0,2 - 3,0 mm |
| renk | İstendiği Gibi |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma reaktörü folyo bobini |
| folyo türü | bakır veya alüminyum şerit |
| folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |