| Makine adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sarma reaktörü folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0.3-3.0mm |
| Garanti | 12 ay |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | reaktör bobini yapmak |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı transformatör bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak modu | TIG |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | reaktör bobini yapma |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma reaktörü bobini |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |