| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 35 devir |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç tüketimi | 5.5 kw |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 5.5 kw |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 11kw |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300 mm |
| Dönen hız | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 5.5 kw |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Dönme Gücü | 5.5 kw |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak modu | Tig |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma reaktörü bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Makine rengi | Talep edildiği gibi |