| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 300 mm |
| Kaynak | soğuk pres kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 0,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | sargı trafo bobini |
| Güç | 22 kW |
| Dönen hız | 0 ~ 18 rpm |
| Cu film kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı transformatör bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz |
| Tel malzeme | cu veya al |
| Yuvarlak tel boyutu | 0.3- 5.0mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma şeridi bobini |
| sarma motoru | 22KW |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| sarma motoru | 22KW |
| sarma hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İletken genişliği | 150 ~ 600mm |
| folyo açıcı | 2 PCS |
| Hız | 0 ~ 26 rpm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | transformatör yapmak |
| Cu yaprak kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al yaprak kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Motor gücü | 30kw |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| folyo genişliği | maksimum 300 mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| Motor gücü | 5.5KW |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Tel malzeme | cu veya al |
| Yuvarlak tel boyutu | 0,3 ~ 5,0 mm |