| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatörü tel bobin |
| sarma motoru | 4kw |
| servo motor | 750W |
| Tel | cu ve al tel |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Güç | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Yönetmek | cu tel veya al tel |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı trafo bobini |
| sarma gücü | 22 kW |
| Dönen hız | 0 ~ 18 rpm |
| Cu film kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Makine adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma gücü | 4kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| İletken Tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Dönen hız | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 1200 mm, maksimum |
| Dönen Motor | 5.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 80rpm |
| Servo motor | 0.75KW |
| Makine adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor gücü | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75kw |
| Dönme hızı | 0- 160rpm |
| Tel malzeme | cu veya al tel |
| Ürün Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 2500 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 200 dev/dak |
| tel iletken | cu veya al tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| Yuvarlak tel | 0,3 - 5,0 mm |
| Düz Tel | 5x12mm maks. |
| tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| Ürün | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı trafo bobini |
| Yassı Tel | 5x12mm |
| yuvarlak tel | Ø0.3 - 5.0mm |
| Makine Rengi | Özel |