| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 -2500mm |
| sarma hızı | 0-200 devir |
| tel iletken | cu veya al tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Tel malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| Tel Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma tel bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 600 mm |
| Merkez yüksekliği | OEM / DOM |
| Sarma gücü | 4kw |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| Kondüktör | alüminyum veya bakır tel |
| İletken tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Yuvarlak tel | Ø0.3 ~ Ø4.0mm |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma tel bobini |
| tel iletken | alüminyum veya bakır tel |
| İletken Tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Yuvarlak Tel | ∅0,3 ~ 5,0 mm |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz tel veya yuvarlak tel |
| HMI | dokunmatik ekran |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor gücü | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75kw |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| iletken malzeme | cu veya al tel |
| isim | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Sarma genişliği | 1000 mm, maksimum |
| Sarma gücü | 5.5KW |
| Sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Tel | alüminyum veya bakır tel |
| tel tipi | yuvarlak tel veya düz tel |
| Yuvarlak tel | ∅0.3 - ∅5.0mm |