| Ürün Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| isim | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| İsim | trafo çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| kullanım | trafo merkezi direği yapmak |
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 180m/dak |
| Ürün Adı | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| Kesme modu | İki kesik, iki yumruk. |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| makine adı | trafo çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| İşlev | trafo merkezi direği yapmak |
| sac genişliği | 40 ~ 300mm |
| Sac Kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| besleme hızı | 180m/dak |
| Ürün Adı | trafo çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| Görev | trafo merkezi direği yapmak |
| Şerit genişliği | 40 ~ 300mm |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 180m/dak |
| Ürün adı | Boy Kesme Hattı |
|---|---|
| Kesme Modu | Düzenli |
| Çelik kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| çelik genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| Makine adı | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| Kesme modu | Düzenli |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| Hız kesmek | 120M/DAK |
| Makine adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| kullanım | reaktör çekirdeği yapmak |
| sayfa genişliği | 30 ~ 300mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 0 ~ 180m/dak |