| Product Name | reactor core cutting machine |
|---|---|
| Görev | Reaktör çekirdeğinin bacaklarını kesmek |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| Besleme şeridi hızı | 0 ~ 180m/dak |
| Ürün adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 400mm |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| Makine adı | otomatik çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| İşlev | kesme silikon levha |
| sayfa genişliği | 40 ~ 400mm |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| besleme hızı | 0 ~ 180m/dak |
| Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | silikon çelik şerit kesimi |
| Şerit genişliği | 60 - 600 mm |
| şerit kalınlığı | 0.23 - 0.35mm |
| Özellik | Adım döngüsü, yumruklama, kesme |
| Ürün Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Görev | silikon çelik şerit kesimi |
| Şerit genişliği | 60 - 600 mm |
| şerit kalınlığı | 0.23 - 0.35mm |
| Özellik | Adım döngüsü, yumruklama, kesme |
| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | kesme silikon çelik |
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| Kesme uzunluğu | 150-2500mm |
| Cuttin işedi | 180m/dak |
| Ürün adı | trafo çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| kesme kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | 120m her dakika |
| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| sayfa genişliği | 40 ~ 600mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | orta bacak yapmak |
| Sac Kalınlığı | 0,2~0,35mm |
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| İsim | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme modu | iki delme, iki kesme |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| Hız kesmek | 120m/dak |