| Adı | reaktör çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| Kullanımı | silikon çelik sac kesme |
| Şerit kesme genişliği | 25-400mm |
| Şerit kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| Hız kesmek | 120m/dak |
| Adı | trafo çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| fonksiyon | transformatör çekirdekleri yapma |
| Sac kesim genişliği | 40-400mm |
| Sac kesim kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| Adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme modu | adımlı tur kesme |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| besleme hızı | 0 ~ 120m/dak |
| Ürün adı | trafo çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| İşlev | trafo merkez ayağı yapmak |
| sac genişliği | 40 ~ 300mm |
| Sac Kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| besleme hızı | 180m/dak |
| Ürün adı | transformemr maça kesme makinesi |
|---|---|
| kullanım | kesme silikon çelik |
| İşleme | iki kesme iki delme |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Delme deliği | Φ10 ~ 24mm |
| Ürün adı | trafo çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| İşlev | çekirdek bacak yapmak |
| Sac Kalınlığı | 0,2~0,35 mm |
| sac genişliği | 40 ~400mm |
| Motor gücü | 14kw |
| İsim | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| İşlev | reaktör çekirdeği yapmak |
| Kesme genişliği | 30 ~ 300mm |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 180m/dak |
| İsim | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme Modu | adım turu |
| Kesme kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| Kesme genişliği | 40 ~ 400 mm |
| Hız kesmek | 120m/dak |
| Ürün Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme modu | adım turu |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| Makine adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Uygulama | transformatör çekirdekleri yapma |
| Kesme genişliği | 40-400mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 120m/dak |