| Ürün Adı | trafo çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme modu | iki delme, iki kesme |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| Hız kesmek | 0 - 120m/dakika |
| Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme Fonksiyonu | Adım atma |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| Adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 400mm |
| kesme kalınlığı | 0.2 ~ 0.35 |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| İsim | trafo çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| Kesme genişliği | 100 ~ 800 mm |
| kesme kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | 120m her dakika |
| Ürün adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme modu | adım turu |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| Hız kesmek | 0 ~ 120m/dak |
| Ürün Adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kesme modu | adımlı tur kesme |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| besleme hızı | 0 ~ 120m/dak |
| İsim | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| sayfa genişliği | 40 ~ 400mm |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Sayfa uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| Ürün Adı | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| Hız | dakikada 120m |
| Adı | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| Kesim genişliği | 40 ~ 400mm |
| kesim kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesim uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| Hız | dakikada 120m |
| Ürün Adı | Uzunlamasına kesmek |
|---|---|
| Uygulama | reaktör çekirdeği yapmak |
| sayfa genişliği | 40-300MM |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 180m/dak |