| İsim | trafo çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| kullanım | trafo merkezi uzuv yapma |
| Şerit genişliği | 40 ~ 300mm |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| besleme hızı | 180m/dak |
| Adı | uzunluk çizgisine göre kesme |
|---|---|
| Kesme modu | İki kesik, iki yumruk. |
| çelik kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Çelik genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| Adı | otomatik çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| Uygulama | kesme silikon levha |
| sayfa genişliği | 40 ~ 400mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| besleme hızı | 0 ~ 180m/dak |
| makine adı | trafo çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| kullanım | trafo merkezi direği yapmak |
| sac genişliği | 40 ~ 300mm |
| Sac Kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| besleme hızı | 180m/dak |
| Makine adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Başvuru | trafo merkezi direği yapmak |
| sac genişliği | 40 ~ 400 mm |
| Sac Kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| Hız kesmek | 180m/dak |
| Ürün adı | çekirdek uzuv kesme makinası |
|---|---|
| kullanım | çekirdek uzuv yapmak |
| Sac Kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| sac genişliği | 40 ~ 300mm |
| Motor gücü | 14kw |
| Ürün adı | otomatik çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| Başvuru | kesme silikon levha |
| sac genişliği | 40 ~ 400 mm |
| Sac Kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| besleme hızı | 0 ~ 180m/dak |
| Makine adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| Kullanım | reaktör çekirdeği yapmak |
| sayfa genişliği | 30 ~ 300mm |
| sac kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız kesmek | 0 ~ 180m/dak |
| Adı | çekirdek kesme makineleri |
|---|---|
| fonksiyon | reaktör çekirdeği yapmak |
| Kesim genişliği | 30 ~ 300mm |
| kesim kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Hız | 0 ~ 180m/dak |
| Ürün Adı | reaktör çekirdeği kesme makineleri |
|---|---|
| fonksiyon | silikon çelik sac kesme |
| Şerit kesme genişliği | 25 ~ 400mm |
| Şerit kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| Hız kesmek | 120m/dak |