| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| sarma genişliği | 0 - 800 mm |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 400 mm |
| Merkez yüksekliği | 900mm |
| Motor gücü | 2.2kw |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma tel bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafo bobini |
| Düz telli tel | 5x12mm, maksimum |
| Yuvarlak Tel | Ø0.3 - 5.0mm |
| Makine Rengi | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma tel bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 800mm |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sarma teli bobini |
| Orkestra şefi | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Renk | isteğe bağlı |
| kullanım | sargı transformatörü tel bobin |
| Kontrol sistemi | plc |
| iletken malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Besleme kablosu | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol sistemi | PLC |
| sarma hızı | 0 ~ 200rpm |
| Tel kılavuzu | 3 PARÇA |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sargı trafo bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 600mm |
| Merkez yüksekliği | 900mm |
| Motor gücü | 4KW |