| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| Makine adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| Açıcı numarası | 2 adet |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | reaktör bobini yapmak |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| İsim | reaktör folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | reaktör bobini yapmak |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Tel malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Renk | İstendiği Gibi |
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Kontrol sistemi | plc |
| iletken malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 600 mm |
| Merkez yüksekliği | 900mm |
| Motor gücü | 4KW |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 500mm |
| Bobin yüksekliği başına | max. maks. 500mm 500mm |
| Motor gücü | 7.5 kw |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı teli bobini |
| İletken malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz tel veya yuvarlak tel |
| HMI | Dokunmatik ekran |