| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Tel | alüminyum veya bakır tel |
| İletken Tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Yuvarlak tel | Ø0,3 - 4,0 mm |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafosu tel bobin |
| Sarma motoru | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Orkestra şefi | cu tel veya al tel |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Güç | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75KW |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Tel malzeme | cu veya al tel |
| makinenin adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bobinleri |
| Kaynak modu | Punta Kaynak |
| Garanti | 12 ay |
| Motor | 4kw |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı transformatör bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| açıcı | bir parça |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bobini |
| Güç | 22kw |
| Sarma Hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| folyo genişliği | maksimum 200 mm |
| folyo kalınlığı | maksimum 3 mm |
| Motor gücü | 4kw |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| folyo genişliği | maksimum 300 mm |
| folyo iletken | bakır ve alüminyum folyo |
| Motor gücü | 5.5KW |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| sarma motoru | 15KW |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma şeridi bobini |
| Dönen güç | 15KW |
| Dönme hızı | 20 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |