| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | bakır ve alüminyum folyo |
| folyo açıcı | 2 set |
| Güç | 30kw |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk pres kaynak |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak yöntemi | TIG kaynağı |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,15 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| isim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG kaynağı |