| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| AL Folyo | 0,3 ~ 3,0 mm kalınlık |
| Bakır folyo | 0,2 ~ 2,0 mm kalınlık |
| kaynak modu | TIG |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı transformatör bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| açıcı | 2 adet |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000 mm |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak yöntemi | TIG kaynağı |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma kağıt kondüktörü |
| Folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Folyo dekoili | 1 Takım |
| Yalıtım açıcı | 1 Takım |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 300 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Motor gücü | 5.5KW |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |