| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma kağıt kondüktörü |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| folyo açıcı | 1 set |
| kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bakır folyo bobin |
| Renk | istendiği gibi |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Şart | Yeni |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 35 devir |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç tüketimi | 5.5 kw |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 5.5 kw |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Dönme Gücü | 5.5 kw |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 11kw |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı trafo bobini |
| Tel Tipi | düz tel veya yuvarlak tel |
| Tel Boyutu | 0,3 - 5,0 mm |
| Makine Rengi | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Makine rengi | isteğe bağlı |
| Kullanım | sargı trafosu tel bobin |
| Sarma malzemesi | bakır tel veya alüminyum tel |
| Tel tipi | düz tel veya yuvarlak tel |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma şeridi bobini |
| sarma motoru | 22kw |
| sarma hızı | 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |