| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000MM |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 800mm |
| Name | automatic coil winding machine |
|---|---|
| Function | winding wire coil |
| Wire | copper or aluminium wires |
| Machine color | optional |
| Round wire size | Φ0.3 ~ 5.0mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maksimum sarma genişliği | 1000mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı iletkeni folyo l |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Hizalama toleransı | 0,5 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı iletkeni folyo l |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 ~ 800 mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bakır folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Şart | Yeni |
| İsim | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG kaynağı |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0.2 - 2.0mm |
| Al folyo kalınlığı | 0.3 - 3.0mm |
| Maksimum sarma genişliği | 1200mm |