| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Makine adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafo bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Tel Malzeme | cu veya al tel |
| Yuvarlak tel çapı | 0,3 ~ 5,0 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maksimum folyo genişliği | OEM / DOM |