| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 200 ~ 700mm |
| Folyo dekoili | 1 adet |
| Dönme hızı | 0 ~ 26 rpm |
| makine rengi | İsteğe bağlı |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı iletkeni folyo l |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 ~ 800 mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma bakır folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Şart | Yeni |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | cu / al şeridi |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor gücü | 30 kw |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| iletken folyo | cu / al şerit |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor | 30kw |
| İsim | çekirdek dilme makinesi |
|---|---|
| İşlev | yarık silikon çelik bobin |
| Şerit rulosu OD | 1200 mm, maksimum |
| Şerit rulo kimliği | 500mm |
| şerit kalınlığı | 0,15-0,6 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 600 mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | İstendiği Gibi |
| Makine adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafo bobini |
| tel tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Tel Malzeme | cu veya al tel |
| Yuvarlak tel çapı | 0,3 ~ 5,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Sayfa genişliği | 150 ~ 600mm |
| Folyo dekoili | 2 adet |
| Sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | İstendiği gibi |