| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma tel bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| uygulama | sargı transformatörü tel bobin |
| sarma motoru | 4kw |
| sarma hızı | 0 - 160rpm |
| Orkestra şefi | cu tel veya al tel |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma teli bobinleri |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| Kuyruk stoğu | canlı merkez |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görüntülemek | Dokunmatik ekran |
| Malzeme | Çelik |
| Sarma motoru | 11 kW |
| Çalışma Modu | Yarı otomatik |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| enine uzunluk | 0-1200mm |
| bobin yüksekliği | max. maks. 400 per coil bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11KW |
| İsim | tel bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| Sargı Mili Boyutu | 80x80mm |
| Sargı Mili uzunluğu | 3000mm |
| sarma hızı | 30rpm maksimum |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| şaft boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | bölünmüş tip |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 -2500mm |
| sarma hızı | 0-200 devir |
| tel iletken | cu veya al tel |
| Merkez yüksekliği | OEM / DOM |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Makine rengi | İsteğe bağlı |
| Teslimat süresi | Bakır ve Alüminyum Teller |
| Açılma Motor Gücü | 2,2 kW |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı transformatör bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | bölünmüş tip |