| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Şaft boyutu | 50X50mm |
| Şaft uzunluğu | 2000mm |
| Motor gücü | 7.5 kw |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görüntülemek | dijital |
| Malzeme | Çelik |
| Güç | 7.5 kw |
| Operasyon modu | yarı otomatik |
| Ürün | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görüntüle | dijital |
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| Güç | 7.5 kw |
| Operasyon modu | yarı otomatik |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Tel Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 800 mm, maksimum |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Tezgah | Dijital |
| Görev | sargı teli bobini |
| Motor Gücü | 7.5kw |
| Operasyon modu | yarı otomatik |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma bobini |
| sarma genişliği | 0 - 800 mm |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma bobini |
| sarma genişliği | 0 - 800 mm |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| renk | isteğe bağlı |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Renk | isteğe bağlı |
| kullanım | sargı transformatörü tel bobin |
| Kontrol sistemi | plc |
| iletken malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| yuvarlak tel | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. Flat wire Düz tel | 5x12mm |
| tel tipi | bakır veya alüminyum tel |