| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafo bobini |
| Düz telli tel | 5x12mm, maksimum |
| Yuvarlak Tel | Ø0.3 - 5.0mm |
| Makine Rengi | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| sarma mili boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | bölünmüş tip |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| sarma mili boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | bölünmüş tip |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| şaft boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | Ayırmak |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| punta | canlı merkez |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Besleme kablosu | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol sistemi | PLC |
| sarma hızı | 0 ~ 200rpm |
| Tel kılavuzu | 3 PARÇA |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Sarma motoru | 5.5KW |
| Sarma genişliği | 1000 mm'ye kadar |
| Servo motor gücü | 0.75kW |
| Malzeme Uyumluluğu | Bakır ve Alüminyum Teller |
| Sarma genişliği | Bobin başına maksimum 500 mm |
|---|---|
| makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
| Makine rengi | İsteğe bağlı |
| Servo Motorlu | 0.75kW |
| Açılma Motor Gücü | OEM / DOM |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı teli bobini |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Görüntülemek | Dokunmatik ekran |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görüntüle | Dijital |
| Malzeme | çelik |
| sarma gücü | 11kw |
| Operasyon modu | yarı otomatik |