| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | Bölünmüş tip |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| iletken tel | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Dönen hız | 0 ~ 200rpm |
| Tel kılavuzu | 3 parça |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000MM |
| Şaft boyutu | 40x40x1500mm |
| Kuyruk stoğu | canlı merkez |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Tel Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma teli bobinleri |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| Şaft boyutu | 40x40mm |
| Kuyruk stoğu | canlı merkez |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma teli bobini |
| Yuvarlak tel | 0,3 - 5,0 mm |
| Düz tel | 5x12mm |
| Servo Motor | 750W |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 400 mm |
| bobin yüksekliği | maks. bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11kw |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 400mm |
| bobin yüksekliği | max. maks. 400 per coil Bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11KW |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| renk | isteğe bağlı |
| Kullanım | sargı trafosu tel bobin |
| Kontrol sistemi | PLC |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Makine Rengi | isteğe bağlı |
| Görev | sargı trafosu tel bobin |
| Tel | bakır tel veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz tel veya yuvarlak tel |