| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000 mm |
| Ürün Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | Kablo sarmal yapma |
| Motor Gücü | 4KW |
| Dönme hızı | 0 ~ 200rpm |
| Tel malzemesi | Cu teli veya al teli |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | sarma teli bobini |
| Kondüktör | alüminyum veya bakır tel |
| İletken Tipi | yuvarlak veya düz tel |
| Yuvarlak tel | Ø0,3 - 4,0 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Güç kaynağı | 3-faz 380V 50Hz |
|---|---|
| Şaft yüksekliği | OEM / DOM |
| Garanti | 12 ay |
| Servo Motorlu | 0.75kW |
| Teslimat süresi | Bakır ve Alüminyum Teller |
| Malzeme Uyumluluğu | Bakır ve Alüminyum Teller |
|---|---|
| Servo motor gücü | 0.75kW |
| Açılma Motor Gücü | 2,2 kW |
| Garanti | 12 ay |
| Güç kaynağı | 3-faz 380V 50Hz |
| Teslimat süresi | Bakır ve Alüminyum Teller |
|---|---|
| Şaft Yüksekliği | OEM / DOM |
| Tel malzemesi | bakır veya alüminyum |
| Güç | 4KW motor |
| Garanti | 12 ay |
| Şaft yüksekliği | OEM / DOM |
|---|---|
| Servo Motorlu | 0.75kW |
| Boyutlar | 1200 Mm X 800 Mm X 1500 Mm |
| Şaft boyutu | 40x40mm |
| Güç | 7.5kW motor |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Tedarik kablosu | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| sarma hızı | 0 ~ 200rpm |
| Tel kılavuzu | 3 parça |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor gücü | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75kw |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| iletken malzeme | cu veya al tel |