| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Kablo Türü | bakır veya alüminyum tel |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı trafo bobini |
| Yassı Tel | 5x12mm |
| yuvarlak tel | Ø0.3 ~ 5.0mm |
| Makine Rengi | özel |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| sarma mili | 40x40mm |
| punta | Bölünmüş tip |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| tel tipi | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol sistemi | PLC |
| sarma hızı | 0- 200rpm |
| Tel kılavuzu | 3 parça |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 800mm |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | sarma teli bobini |
| Merkez yüksekliği | 1000 mm |
| şaft boyutu | 40x40x1200mm |
| punta | bölünmüş tip |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Makine Rengi | isteğe bağlı |
| fonksiyon | sargı teli bobini |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma tel bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Güç | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Yönetmek | cu tel veya al tel |
| İsim | tel bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Renk | isteğe bağlı |
| kullanım | sargı transformatörü tel bobin |
| Kontrol sistemi | PLC |
| iletken malzeme | bakır veya alüminyum tel |