| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| uygulama | sargı transformatörü tel bobin |
| sarma motoru | 4kw |
| sarma hızı | 0 - 160rpm |
| Orkestra şefi | cu tel veya al tel |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor gücü | 4KW |
| Servo motor gücü | 0.75KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel Malzeme | cu veya al tel |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Motor gücü | 7.5kw |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Tel malzeme | cu veya al tel |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı teli bobini |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Görüntülemek | Dokunmatik ekran |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| Motor Gücü | 5.5 kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Kondüktör | bakır veya alüminyum tel |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 500mm bobin başına |
| Motor Gücü | 7.5kw |
| sarma hızı | 0 ~ 80rpm |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı trafosu tel bobin |
| Sarma motoru | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| iletken tel | cu tel veya al tel |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı trafosu tel bobin |
| Motor | 4kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| iletken tel | cu tel veya al tel |
| Makine adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma gücü | 4kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| İletken Tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Dönme Gücü | 4kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| iletken tel | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |