| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Güç | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75KW |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| Tel malzeme | cu veya al tel |
| Ürün adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı teli bobini |
| Motor gücü | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Yönetmek | cu tel veya al tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 500 mm |
| bobin yüksekliği | max. maks. 500mm per coil bobin başına 500mm |
| Motor gücü | 7.5kw |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. sarma genişliği | 1000MM |
| Motor gücü | 5.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 0 ~ 1000mm |
| sarma gücü | 5.5KW |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Maks. yükleme kapasitesi | 1000kg |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 800 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 800mm |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 500mm |
| Bobin yüksekliği başına | max. maks. 500mm 500mm |
| Motor gücü | 7.5 kw |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafosu tel bobin |
| Sarma motoru | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Orkestra şefi | cu tel veya al tel |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor Gücü | 4kw |
| Hız | 0 ~ 160rpm |
| İletken Tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |