| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 1000 mm, maksimum |
| Sarma motoru | 5.5 kw |
| Dönme Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Dönme Gücü | 4kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| iletken tel | düz tel veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Motor gücü | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75kw |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| iletken malzeme | cu veya al tel |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Maksimum sarma genişliği | 1000mm |
| Sarma motoru | 5.5 kw |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Maks. yükleme kapasitesi | 1000kg |
| İsim | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Güç | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Yönetmek | cu tel veya al tel |
| Ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Güç | 4kw |
| Servo motor gücü | 0.75KW |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel malzeme | cu veya al tel |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 1000 mm, maksimum |
| Güç | 5.5 kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| Adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| sarma genişliği | 1000 mm, maksimum |
| sarma gücü | 5.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 800 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Ürün Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | yapma trafo bobini |
| Motor Gücü | 7.5 kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kondüktör | cu veya al tel |