| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Uygulama | yapma trafo bobini |
| Motor Gücü | 7.5 kw |
| sarma hızı | 0- 160 rpm |
| Kondüktör | cu veya al tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| Maksimum sarma genişliği | 800mm |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| Kablo Türü | düz tel veya yuvarlak tel |
| HMI | dokunmatik ekran |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma bobini |
| sarma genişliği | 0 - 800 mm |
| sarma hızı | 0- 160rpm |
| renk | isteğe bağlı |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı teli bobini |
| İletken Malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz tel veya yuvarlak tel |
| HMI | dokunmatik ekran |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | yapma trafo bobini |
| sarma gücü | 7.5kw |
| Dönen hız | 0 ~ 160rpm |
| Şoför | cu veya al tel |
| isim | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Sarma genişliği | 1000 mm, maksimum |
| Sarma gücü | 5.5KW |
| Sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| Tel kılavuzu | servo motor tarafından tahrik |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 400 mm |
| bobin yüksekliği | maks. bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11kw |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 400mm |
| bobin yüksekliği | max. maks. 400 per coil Bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11KW |
| ürün adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Güç | 4KW |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| İletken Tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Kontrol sistemi | PLC |