| Kaynakçı Hızı | 0,8 m/dak |
|---|---|
| Garanti süresi | 12 ay |
| Foliya kesicisi | elektrikli makas |
| sarma motor gücü | 15 kW |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |
| Folyo İletken Kimliği | 500 mm |
|---|---|
| Foliya kesicisi | elektrikli makas |
| İletken malzemesi | Bakır Veya Alüminyum Folyo |
| makine rengi | İsteğe bağlı |
| Güç kaynağı | 3 fazlı 380V, 50Hz |
| Folyo İletken Kimliği | 500 mm |
|---|---|
| Folyo İletken Dış Çapı | 1000 mm, maks. |
| Bakır folyo | 0.2-2.0mm Kalınlık |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz veya istendiği gibi |
| Sarma hızı | Ayarlanabilir, 35 devire kadar |
| Folyo malzemesi | bakır veya alüminyum |
|---|---|
| Folyo İletken Kimliği | 500 mm |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Bakır folyo | 0,2-2,0 mm Genişlik |
| makine rengi | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Sarma gücü | 22KW |
| Folyo malzemesi | bakır veya alüminyum |
| Folyo İletken Kimliği | 500 mm |
| Folyo İletken Dış Çapı | 1000 mm, maksimum |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |
|---|---|
| Kaynakçı Hızı | 0,8 m/dak |
| Sarma gücü | 15 kW |
| Bakır folyo | 0.2-2.0mm Kalınlık |
| folyo genişliği | 1000 mm, maksimum |
| İsim | soğuk kaynak folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyosu |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor gücü | 4KW |
| Ürün adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| kullanım | montaj amorf demir çekirdek |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 3000kg |
| Maksimum stok | 300MM |
| Motor gücü | 2.2kw |
| İsim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| İşlev | montaj amorf demir çekirdek |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 3000kg |
| Maks. ateş etmek | 300mm |
| Motor gücü | 2.2KW |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Dönen hız | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | istendiği gibi |