| Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| fonksiyon | istifleme silikon çelik levha |
| Platform Boyutu | 1600x1400mm |
| Platform Yüksekliği | 1000MM |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 3000kg |
| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| fonksiyon | istifleme silikon çelik levha |
| masa yüksekliği | 850mm |
| Maksimum kapasite | 5000kg |
| Maksimum platform vuruşu | 500mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200 mm |
| Adı | otomatik bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Dönme Gücü | 4kw |
| sarma hızı | 0 ~ 160rpm |
| İletken Tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Görev | istifleme ve devirme çekirdeği |
| Platform Boyutu | 2000x1600mm |
| Platform Yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. loading Yükleniyor | 5000kg |
| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Kullanım | yığma transformatör demir çekirdeği |
| Maks. Kapasite | 3000kg |
| Max. Maks. stoke stok | 300MM |
| Motor Gücü | 2,2 kW |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Güç | 1.5KW |
| istifleme yüksekliği | 400 mm |
| Renk | istendiği gibi |
| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Kullanımı | istifleme silikon çelik levha |
| Platform Boyutu | 1500x1200mm |
| Platform Yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 3000kg |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Sayfa genişliği | 150 ~ 600mm |
| Folyo dekoili | 2 adet |
| Sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Renk | İstendiği gibi |