| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| sarma motoru | 22KW |
| sarma hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Ürün adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma teli bobini |
| Yuvarlak tel | 0,3 ~ 5,0 mm |
| Düz Tel | 5x12mm maks. |
| tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| Makine adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Başvuru | istifleme ve devirme çekirdek |
| Masa boyutu | 1600x1400mm |
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. loading Yükleniyor | 3000kg |
| isim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Kullanım | istifleme silikon çelik levha |
| Platform Yüksekliği | 850mm |
| Kapasite | 5000kg |
| Platform vuruşu | 500 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 800 mm |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma teli bobini |
| Tel malzeme | bakır veya alüminyum tel |
| tel tipi | düz veya yuvarlak tel |
| Tel kılavuzu | 1 bilgisayar |
| Ürün adı | Boy Kesme Hattı |
|---|---|
| Kesme Modu | Düzenli |
| Çelik kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| çelik genişliği | 40 ~ 300mm |
| besleme hızı | 120m/dak |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | transformatör bobini yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1200 mm |
| Ürün adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| kullanım | istifleme silikon çelik levha |
| Platform Boyutu | 1600x1400mm |
| Platform Yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. loading Yükleniyor | 3000kg |
| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kullanım | orta bacak yapmak |
| Sac Kalınlığı | 0,2~0,35mm |
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| Renk | özelleştirilebilir |