| Adı | trafo demir çekirdek montaj tablosu |
|---|---|
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Güç | 1.5KW |
| istifleme yüksekliği | 400 mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sargı trafo bobini |
| Düz telli tel | 5x12mm, maksimum |
| Yuvarlak Tel | Ø0.3 - 5.0mm |
| Makine Rengi | Özelleştirilmiş |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | transformatör yapmak |
| Cu yaprak kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al yaprak kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Motor gücü | 30kw |
| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| İşlev | istifleme silikon çelik levha |
| Platform Yüksekliği | 850mm |
| Kapasite | 5000kg |
| Platform vuruşu | 500 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma transformatörü folyo bobini |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| sarma hızı | 16rpm |
| Ürün adı | trafo çekirdek kesme makinası |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| kesme kalınlığı | 0.23 ~ 0.35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | 120m her dakika |
| Ürün adı | trafo demir çekirdek montaj tablosu |
|---|---|
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Motor gücü | 1.5KW |
| İstifleme Yüksekliği | 400 mm |
| Renk | özelleştirilmiş |
| İsim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| İşlev | istifleme ve devirme çekirdek |
| Masa boyutu | 2000x1600mm |
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 5000kg |
| İsim | trafo demir çekirdek montaj tablosu |
|---|---|
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Motor gücü | 1.5KW |
| İstifleme Yüksekliği | 400 mm |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 300mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 0,0 mm |