| Makine adı | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | orta bacak yapmak |
| sac kalınlığı | 0,2~0,35mm |
| sayfa genişliği | 40 ~ 300mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru tip trafo bobini sarma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 800mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Ürün Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma tel bobini |
| Yuvarlak tel çapı. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. flat wire size düz tel boyutu | 5x12mm |
| Tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| Ürün adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| İşlev | istifleme ve devirme çekirdek |
| Masa boyutu | 2000x1600mm |
| masa yüksekliği | 1000 mm |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 5000kg |
| İsim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| kullanım | istifleme silikon çelik levha |
| Yükseklik | 850mm |
| maksimum kapasite | 5000kg |
| Maksimum platform vuruşu | 500mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı kuru tip trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sargı teli bobini |
| yuvarlak tel | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Max. Maks. Flat wire Düz tel | 5x12mm |
| tel tipi | bakır veya alüminyum tel |
| Ürün Adı | KESME MAKİNESİ |
|---|---|
| Görev | transformatör çekirdeğinin orta ayağını yapın |
| şerit kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Şerit genişliği | 40 ~ 400mm |
| Motor Gücü | 14KW |