| Ürün Adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| Kullanım | montaj amorf demir çekirdek |
| Maks. Kapasite | 3000kg |
| Max. Maks. stoke stok | 300MM |
| Motor Gücü | 2,2 kW |
| İsim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| kullanım | istifleme ve devirme çekirdeği |
| Masa boyutu | 2000x1600mm |
| masa yüksekliği | 1000MM |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 5000kg |
| Tablo ismi | trafo demir çekirdek montaj tablosu |
|---|---|
| çalışma yüksekliği | 1000MM |
| Motor gücü | 1.5KW |
| istifleme yüksekliği | 400mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | yapma trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200mm |
| isim | trafo çekirdek kesme makinesi |
|---|---|
| Kesme genişliği | 40 ~ 300mm |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,35mm |
| Kesme uzunluğu | 350 ~ 9999mm |
| besleme hızı | dakikada 120m |
| isim | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| işlev | montaj amorf demir çekirdek |
| Max. Maks. Capacity Kapasite | 3000kg |
| Max. Maks. stoke stok | 300mm |
| Motor gücü | 2.2KW |
| Makine adı | trafo çekirdek istifleme tablosu |
|---|---|
| işlev | istifleme silikon çelik levha |
| Masa boyutu | 1600x1400mm |
| masa yüksekliği | 1000MM |
| Max. Maks. loading Yükleniyor | 3000kg |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma iletkeni folyo |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor Gücü | 4kw |
| Ürün Adı | trafo demir çekirdek montaj tablosu |
|---|---|
| çalışma yüksekliği | 1000MM |
| Güç | 1.5KW |
| istifleme yüksekliği | 400mm |
| Renk | istendiği gibi |
| Adı | oluklu fin yapma makinesi |
|---|---|
| sayfa genişliği | 300 ~ 1600mm |
| Kanat yüksekliği | 50 ~ 400mm |
| Fin perdesi | 45 ~ 60mm |
| Kanat uzunluğu | ≤2000mm |