| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | cu / al şeridi |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor gücü | 30 kw |
| Adı | dilme hattı |
|---|---|
| Kullanımı | yarık silikon çelik sac |
| Malzeme dış çapı | Ø1200mm, maksimum |
| Malzeme iç çapı | Ø500mm |
| kesme kalınlığı | 0,23 ~ 0,5 mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz |
|---|---|
| sarma motor gücü | OEM / DOM |
| Folyo İletken Dış Çapı | OEM / DOM |
| Folyo İletken Kimliği | 500 mm |
| Folyo kalınlığı | 0,2 - 3,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma bobini |
| Güç | 22kw |
| Sarma Hızı | 0 ~ 18 rpm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Makine adı | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sargı teli bobini |
| tel iletken | alüminyum veya bakır tel |
| İletken Tipi | yuvarlak veya düz tel |
| yuvarlak tel | ∅0,3 ~ 5,0 mm |
| Ürün adı | bobin sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı teli bobini |
| Motor gücü | 4KW |
| Sarma Hızı | 0 ~ 160rpm |
| Yönetmek | cu tel veya al tel |
| İsim | trafo bobin sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı teli bobini |
| sarma genişliği | 0 ~ 400mm |
| bobin yüksekliği | max. maks. 400 per coil Bobin başına 400 |
| Motor gücü | 11KW |
| makine rengi | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Başvuru | Trafo imalatı |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |
| Folyo İletken Dış Çapı | OEM / DOM |
| Sarma hızı | Ayarlanabilir, 16 devire kadar |
|---|---|
| Foliya kesicisi | elektrikli makas |
| Başvuru | Trafo imalatı |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |
| folyo genişliği | 1600 mm, maksimum |
| sarma motor gücü | 22KW |
|---|---|
| Garanti süresi | 12 ay |
| Bakır folyo | 200-1200mm genişlik |
| Güç kaynağı | 3 fazlı 380V, 50Hz |
| Dejin çapı | 480 ~ 520mm |