| Adı | bobin ve folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 400 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobinleri |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak yöntemi | TIG kaynağı |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma kağıt kondüktörü |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| folyo açıcı | 1 set |
| kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 300 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Motor gücü | 5.5KW |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| Max. Maks. Winding Speed Sarma Hızı | 35 devir |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç tüketimi | 5.5 kw |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 5.5 kw |
| Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | bakır ve alüminyum |
| folyo açıcı | 2 set |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 600 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 11kw |