| İsim | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| Makine adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 100 ~ 300mm |
| Açıcı numarası | 2 adet |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sargı transformatör bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Kaynak modu | TIG |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | cu / al şeridi |
| folyo açıcı | 2 set |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 300 mm |
| Dönen hız | 0 ~ 35 rpm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3,0 mm |
| Güç | 5.5 kw |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobinleri |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Ürün Adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000mm |
| Ürün adı | bakır folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| folyo genişliği | 200 - 1000 mm |