| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | TIG |
| Makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Ürün | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | cu / al şeridi |
| folyo açıcı | 2 takım |
| Motor Gücü | 30kw |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | bakır ve alüminyum folyo |
| folyo açıcı | 2 set |
| Motor Gücü | 30kw |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | bakır ve alüminyum folyo |
| folyo açıcı | 2 set |
| Güç | 30kw |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| iletken folyo | bakır ve alüminyum folyo |
| folyo açıcı | 2 set |
| Güç | 30kw |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanım | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak modu | Tig |