| Product name | transformer foil winding machine |
|---|---|
| Function | winding film foil |
| Ana güç | 22 kW |
| Rotating speed | 0 ~ 18 rpm |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 600mm |
| folyo açıcı | 2 adet |
| Rotataing hızı | 0 ~ 26 rpm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma transformatörü folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı trafo bobini |
| Güç | 22kw |
| Dönen hız | 0 ~ 18 rpm |
| Cu film kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Adı | bobin ve folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 600mm |
| kaynak modu | TIG |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| folyo genişliği | maksimum 200 mm |
| folyo kalınlığı | 0,2 ~ 3 mm |
| Motor gücü | 4kw |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| fonksiyon | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | kuru trafo bobinleri sarma |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak | TIG |