| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı trafo bobini |
| sarma gücü | 22 kW |
| Dönen hız | 0 ~ 18 rpm |
| Cu film kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyo bobini |
| Kaynak modu | soğuk kaynak |
| Renk | İstendiği Gibi |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | transformatör bobini yapmak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 1200 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 35 rpm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Maks. folyo genişliği | 800 mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Başvuru | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Çözücü numarası | İki parça |
| Makine adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| İsim | soğuk kaynak folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sarma folyosu |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor gücü | 4KW |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Kaynak modu | Tig |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru trafo bobinlerinin sarılması |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| kaynak modu | TIG kaynağı |