| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | kuru tip trafo bobini sarma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sargı kuru tip trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sargı kuru tip trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Name | tranformer foil winding machine |
|---|---|
| Görev | sarma folyo bobin |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Rotating speed | 0 ~ 16rpm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma transformatörü folyo bobini |
| Cu şerit kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al şerit kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| sarma hızı | 16rpm |
| Ürün adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Maks. folyo genişliği | 300MM |
| Kaynak kalıbı | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | sargı kuru tip trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| sarma hızı | 0 ~ 16rpm |
| Ürün Adı | folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | sarma iletkeni folyo |
| folyo genişliği | maksimum 200mm |
| Folyo Kalınlığı | 0,2 ~ 3mm |
| Motor Gücü | 4kw |