| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| folyo genişliği | 150 ~ 300mm |
| Kaynak | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| İsim | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İşlev | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 800mm |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| kullanım | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1000MM |
| Ürün adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| işlev | yapma trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İletken genişliği | 150 ~ 300mm |
| kaynak modu | soğuk basınçlı kaynak |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~3,0 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| İletken genişliği | 150 ~ 600mm |
| folyo açıcı | 2 PCS |
| Hız | 0 ~ 26 rpm |
| Makine Rengi | istendiği gibi |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | sarma folyo bobin |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 ~ 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 ~ 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 800mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | yapma trafo bobini |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200 mm |
| Ürün Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Görev | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200 mm |
| Adı | trafo folyo sarma makinesi |
|---|---|
| Kullanımı | folyo bobin yapma |
| Cu folyo kalınlığı | 0,2 - 2,0 mm |
| Al folyo kalınlığı | 0,3 - 3,0 mm |
| Max. Maks. foil width folyo genişliği | 1200 mm |